PREDO Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2013 yılı Ocak ayında Gaziantep 2. Organize Sanayi Bölgesinde Bebek bezi üretimi yapmak amacıyla kurulmuştur.
Makine parkına ilk Bebek bezi üretim ve paketleme hattını Şubat 2013 yılında almış, kurulum, montaj ve deneme üretimlerini tamamlayarak Eylül 2013 de tüm üretim ve kalite birimleri ile fiili üretime başlamıştır.Predo Baby marka çocuk bezi ürünlerini, piyasada boşluğu bulunan kaliteli ve ekonomik ürün çizgisinde üreterek ilk ihracatını IRAK'a yapmıştır.

Kalitemiz ;

Kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti fikri ile hareket eden şirketimiz ISO 9001:2008 ,CE Conformity kalite belgeleri ile Avrupa'nın sayılı kalite kontrol firmalarına yaptırmış olduğu Ürün kalite testleri sonucunda PREDO kalitesini onaylatmıştır. ( Belçika,Almanya,İtalya,Fransa gibi ) Arge ve kalite kontrol departmanları takviye edilerek müşterilerin istekleri doğrultusunda doğru ürün üretme çalışmaları sayesinde müşteri memnuniyeti ön plana alınarak müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.


Misyon: Sektörümüzde, dünya tüketicilerine yüksek kalite sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyeti korumaktır.

 
Vizyon : PREDO tüm çalışanları ile bir aile olarak  yakın  gelecekte, kaliteli ürünleri ve markalarıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında ülkenin önde gelen markalarını üreten en büyük üreticilerinden biri olmayı hedeflemek ve Gaziantep ekonomisi başta olmak üzere TÜRKİYE'nin 2023 vizyonuna uygun hareketle ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.


 


Üst ↑